Mark Martin

simple

WikiRank.net
wer. 1.6.3

Mark Martin

Jakość:

Artykuł „Mark Martin“ w angielskiej uproszczonej Wikipedii posiada 26.5 punktów za jakość (stan na 1 lipca 2026 roku). Artykuł zawiera, oprócz innych wskaźników, 4 referencji oraz 1 sekcji. Ten artykuł ma najlepszą jakość w angielskiej Wikipedii. Również artykuł jest najbardziej popularny w tej wersji językowej (angielskiej uproszczonej).

Od czasu utworzenia artykułu "Mark Martin" jego treść była napisana przez 7 zarejestrowanych użytkowników angielskiej uproszczonej Wikipedii oraz edytowana przez 563 zarejestrowanych użytkowników Wikipedii we wszystkich wersjach jézykowych.

Ten artykuł jest cytowany 16 razy w angielskiej uproszczonej Wikipedii oraz cytowany 2396 razy we wszystkich wersjach językowych.

Najwyższe zainteresowanie autorów od 2001 roku:

  • Lokalny (Angielski uproszczony): Nr 3165 w sierpniu 2014 roku
  • Globalny: Nr 6547 w lutym 2007 roku

Najwyższa popularność w rankingu od 2008 roku:

  • Lokalny (Angielski uproszczony): Nr 18177 w czerwcu 2009 roku
  • Globalny: Nr 69013 w lutym 2009 roku

Dla danego artykułu znaleziono 13 wersji językowych w bazie danych WikiRank (z 55 rozpatrywanych wersji językowych Wikipedii).

Dane z dnia 1 lipca 2026 roku.

Poniższa tabela przedstawia wersje językowe artykułu o najlepszej jakości.

Języki o najlepszej jakości

#JęzykOdznaka jakościOcena jakości
1Angielski (en)
Mark Martin
72.5652
2Portugalski (pt)
Mark Martin
29.5498
3Angielski uproszczony (simple)
Mark Martin
26.5482
4Arabski (ar)
مارك مارتن (سائق سيارة سباق)
22.8799
5Niemiecki (de)
Mark Martin
17.2922
6Rosyjski (ru)
Мартин, Марк
14.8417
7Niderlandzki (nl)
Mark Martin
12.3599
8Szwedzki (sv)
Mark Martin
9.3
9Francuski (fr)
Mark Martin (pilote automobile)
8.649
10Indonezyjski (id)
Mark Martin
5.2683
Więcej...

Następna tabela zawiera najbardziej popularne wersje językowe tego artykułu.

Najpopularniejsze za cały czas

Najpopularniejsze wersje językowe artykułu "Mark Martin" za cały czas
#JęzykOdznaka popularnościOcena popularności
1Angielski (en)
Mark Martin
2 268 496
2Niemiecki (de)
Mark Martin
31 538
3Hiszpański (es)
Mark Martin
22 516
4Portugalski (pt)
Mark Martin
17 210
5Francuski (fr)
Mark Martin (pilote automobile)
16 925
6Rosyjski (ru)
Мартин, Марк
8 587
7Niderlandzki (nl)
Mark Martin
4 449
8Szwedzki (sv)
Mark Martin
4 398
9Angielski uproszczony (simple)
Mark Martin
4 028
10Indonezyjski (id)
Mark Martin
3 715
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największą popularnością za ostatni miesiąc.

Najpopularniejsze w czerwcu 2026

Najpopularniejsze wersje językowe artykułu "Mark Martin" w czerwcu 2026
#JęzykOdznaka popularnościOcena popularności
1Angielski (en)
Mark Martin
14 617
2Hiszpański (es)
Mark Martin
67
3Portugalski (pt)
Mark Martin
57
4Angielski uproszczony (simple)
Mark Martin
56
5Niemiecki (de)
Mark Martin
47
6Włoski (it)
Mark Martin
25
7Francuski (fr)
Mark Martin (pilote automobile)
24
8Szwedzki (sv)
Mark Martin
19
9Niderlandzki (nl)
Mark Martin
16
10Rosyjski (ru)
Мартин, Марк
13
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największym zainteresowaniem autorów.

Największe ZA

Wersje językowe artykułu "Mark Martin" o największym zainteresowaniu autorów (liczba autorów). Tylko zarejestrowani użytkownicy Wikipedii zostały brane pod uwagę.
#JęzykOdznakaWzględne ZA
1Angielski (en)
Mark Martin
380
2Niemiecki (de)
Mark Martin
74
3Francuski (fr)
Mark Martin (pilote automobile)
36
4Portugalski (pt)
Mark Martin
16
5Rosyjski (ru)
Мартин, Марк
11
6Hiszpański (es)
Mark Martin
9
7Niderlandzki (nl)
Mark Martin
8
8Szwedzki (sv)
Mark Martin
8
9Norweski (no)
Mark Martin
7
10Angielski uproszczony (simple)
Mark Martin
7
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największym zainteresowaniem autorów za ostatni miesiąc.

Największe ZA w czerwcu 2026

Wersje językowe artykułu "Mark Martin" o największym zainteresowaniu autorów (liczba autorów)
#JęzykOdznakaWzględne ZA
1Angielski (en)
Mark Martin
3
2Arabski (ar)
مارك مارتن (سائق سيارة سباق)
1
3Niemiecki (de)
Mark Martin
0
4Hiszpański (es)
Mark Martin
0
5Francuski (fr)
Mark Martin (pilote automobile)
0
6Indonezyjski (id)
Mark Martin
0
7Włoski (it)
Mark Martin
0
8Niderlandzki (nl)
Mark Martin
0
9Norweski (no)
Mark Martin
0
10Portugalski (pt)
Mark Martin
0
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje wersje językowe artykułu z największą liczbą cytowań.

Największy IC

Wersje językowe artykułu "Mark Martin" o największym indeksie cytowań
#JęzykNagroda za ICWzględny IC
1Angielski (en)
Mark Martin
1 700
2Szwedzki (sv)
Mark Martin
130
3Niemiecki (de)
Mark Martin
114
4Indonezyjski (id)
Mark Martin
103
5Francuski (fr)
Mark Martin (pilote automobile)
83
6Niderlandzki (nl)
Mark Martin
69
7Portugalski (pt)
Mark Martin
68
8Hiszpański (es)
Mark Martin
56
9Włoski (it)
Mark Martin
35
10Angielski uproszczony (simple)
Mark Martin
16
Więcej...

Oceny

Szacowana wartość dla Wikipedii:
Angielski uproszczony:
Globalnie:
Popularność w czerwcu 2026:
Angielski uproszczony:
Globalnie:
Popularność za cały czas:
Angielski uproszczony:
Globalnie:
Autorzy w czerwcu 2026:
Angielski uproszczony:
Globalnie:
Zarejestrowani autorzy przez wszystkie lata:
Angielski uproszczony:
Globalnie:
Cytowania:
Angielski uproszczony:
Globalnie:

Miary jakości

Interwiki

#JęzykWartość
arArabski
مارك مارتن (سائق سيارة سباق)
deNiemiecki
Mark Martin
enAngielski
Mark Martin
esHiszpański
Mark Martin
frFrancuski
Mark Martin (pilote automobile)
idIndonezyjski
Mark Martin
itWłoski
Mark Martin
nlNiderlandzki
Mark Martin
noNorweski
Mark Martin
ptPortugalski
Mark Martin
ruRosyjski
Мартин, Марк
simpleAngielski uproszczony
Mark Martin
svSzwedzki
Mark Martin

Trendy rankingu popularności

Najlepsza pozycja Angielski uproszczony:
Nr 18177
06.2009
Globalny:
Nr 69013
02.2009

Trendy rankingu ZA

Najlepsza pozycja Angielski uproszczony:
Nr 3165
08.2014
Globalny:
Nr 6547
02.2007

Historia rankingu ZA lokalnego

Historia rankingu ZA globalnego

Porównanie języków

Ważne połączenia globalne (Lipiec 2025 – Czerwiec 2026)

Wyniki zagregowane jakości i popularności artykułu Wikipedii

Lista artykułów Wikipedii w różnych językach (zaczynając od najpopularniejszego):

simple: Mark Martin

Wiadomości z 1 lipca 2026

W dniu 1 lipca 2026 roku w wielojęzycznej Wikipedii internauci najczęściej czytali artykuły na następujące tematy: 2026 FIFA World Cup, Kylian Mbappé, Erling Haaland, Democratic Republic of the Congo, FIFA World Cup, Harry Kane, Romelu Lukaku, Senegal, Michael Olise, Sadio Mané.

W angielskiej uproszczonej Wikipedii najbardziej popularnymi artykułami w tym dniu były: List of European countries, Black, List of sex positions, 2026 Iran war, Suresh Raina, Politics of Germany, Academy Award for Best Director, 2020, DYSS-TV, 2022.

O projekcie WikiRank

Projekt WikiRank jest przeznaczony do automatycznej względnej oceny artykułów w różnych wersjach językowych Wikipedii. Obecnie WikiRank pozwala porównywać ponad 50 mln artykułów Wikipedii w 55 językach. Wskaźniki jakości artykułu są oparte na kopii zapasowej Wikipedia (stan na lipiec 2026). Przy obliczaniu popularności uwzględniono statystyki artykułów za ostatni miesiąc (w czerwcu 2026 roku). Przy obliczaniu aktualnej popularności oraz Zainteresowania Autorów (ZA) artykułów uwzględniono dane za czerwcu 2026 roku. Dla wartości historycznych popularności oraz ZA zostały wykorzystane dane z lat 2001-2026... Więcej informacji